Metody płatności

Metody płatności dostępne na Aleneo.com


Formy płatności to zdecydowanie istotne elementy, każdego sklepu internetowego. Ale, żeby spełniały swoje zadanie jak należy, przede wszystkim muszą być bezpieczne, aby nie narazić środków kupujących na niebezpieczeństwo, jak również wygodne i szybkie. Takie właśnie są metody płatności na Aleneo - bezpieczne, wygodne i szybkie.

Na Aleneo, znajdziesz wiele metod płatności, począwszy od płatności za pobraniem przez płatności kartą czy blikiem po szybkie przelewy online. Jest to możliwe, dzięki współpracy z bramkami płatności online "Przelewy24" oraz "PayNow", czyli jednymi z największych i najpopularniejszych bramek płatności w Polsce. 

Jakie są rodzaje płatności na Aleneo?

1. Płatności online

Najczęściej wybieraną opcją płatności przez Aleneowiczów są płatności online. Przy współpracy z "Przelewy24" oraz "PayNow", oferujemy wiele możliwych opcji do wyboru, dzięki czemu każdy może skorzystać z tej najwygodniejszej dla siebie.

Sposoby płatności

2. Płatność za pobraniem

Drugą dostępną formą dokonywania zapłaty są płatności przy odbiorze. Po prostu zamawiasz towar w kilku krokach i czekasz na wybranego przez siebie kuriera. Przyjeżdża, dostarcza Ci zamówioną przesyłkę i pobiera określoną w zamówieniu kwotę. Prawda, ze proste?

Rozwój i nowe rozwiązania

Drogi Aleneowiczu, pamiętaj że nasz sklep funkcjonuje dla Ciebie. Jeśli zauważysz, że któraś z z ulubionych przez Ciebie form płatności, nie jest dostępna na Aleneo, prosimy skontaktuj się z nami. Chętnie wprowadzimy udogodnienia, które nam zaproponujesz, aby być może nasza społeczność również z nich skorzysta.